Nowa kategoria - OPOWIADANIA

Czasem człowiek musi, inaczej się udusi.

Blog addict

Od dziecięcia pisałem do szuflady. Rysowałem komiksy - oczywiście niechlujnie, bo nie o ładny obrazek chodziło, tylko o przeżycie wymyślonej przez samego siebie historyjki. Z wiekiem było więcej tekstu, pojawiły się jakieś próby.

A ostatnio właśnie przeciwnie - przestałem grafomanić fabułki, teraz wyżywam się w pisaniu kilku blogów, a to stenograficznego, a to pszczelarskiego, a to osobistego, czyli ten, gdzie się my tera znajdywamy.

Jednakowoż wśród mrowia tych świstków zapisanych fragmentami lub całymi historyjkami znajduje się trochę, które przeszły choćby wstępny proofreading, np. poprzez uczestnictwo w warsztatach literackich, gdzie wszyscy nawzajem, ale też zawodowe redaktorki raczyły się pochylić i czasem nawet ostro skrytykować.

Pomyślałem sobie, a czemu nie? Po co to ma leżeć i kurzyć się w tzw. szufladzie, skoro mogę to wydobyć na światło dzienne? Co prawda coraz mniej ludzi dziś czyta, ale co mi tam.

W ten sposób zakładam nową kategorię o nazwie OPOWIADANIA, do której będę wrzucał, cokolwiek znajdę w swojej zakurzonej szufladzie, a uznam, że nie wstyd mi tego pokazać.

Kategoria powinna być widoczna w górnym pasku strony - czyli menu głównym.

Smacznego.


Słyszeliście o stenografii?


Autor: Krzysztof Stenografow w Z poziomu podłogi w śro 01 czerwca 2022. Tagi: Zpodlogi, admin,

Comments

komentarze odpala Disqus