Drewland się wycofać

*Kilka dni po naszej wizycie w Lidzbarku Warmińskim, podczas której szef firmy Drewland ustalił już z nami harmonogram, kiedy otrzymamy ofertę, do kiedy podpisanie umowy i tak dalej, przysłał zamiast tego email, że pomimo starań nie zdoła jednak nic dla nas zrobić. Szkoda tylko, że wcześniej twierdził coś przeciwnego. W ten sposób jesteśmy do tyłu o następne trzy tygodnie.*

Teraz zatem na tapetę wchodzą Domy i domki. jeżli z nimi się nie uda, to już chyba zrezygnujemy ze wsparcia firm. Na razie jednak brzmi to obiecująco.

Wczoraj udałem się na spotkanie z szefem firmy "Domy i domki". Po godzinie dyskusji o technologii budowy ścian skierował nas do architekta. W sumie racja. Bez przynajmniej koncepcji, nie może on nam złożyć konkretnej oferty.

Oby cena nie okazała się zbyt wysoka!

Nasz plan polega na tym, że firma wykona najtrudniejszą część - konstrukcję. Wykończeniem zajmiemy się we własnym zakresie, zależnie od stanu naszych finansów. Nie mam nadziei, że stać nas na zamówienie budowy domu pod klucz. W tej chwili "Domy i domki" budują za 2000,00PLN za m2. Jeżeli planujemy dom o powierzchni 140m2, cena budowy wdług standardów tej firmy wyniesie 280000,00PLN. A my mamy swoje wyobrażenia na niektóre sprawy, na przykład nie chcemy ogrzewania elektrycznego.

W środę spotkanie z architektem, wkrótce zobaczymy, co z tego wyniknie...


Autor: flamenco108 w Blog budowy domu w nie 13 sierpnia 2006. Tagi: Budowa,

Comments

komentarze odpala Disqus